PERSONALIZACJA

Nasza usługa personalizacji polega na dostosowaniu sukienki do twoich kryteriów, możemy dowolnie edytować każdy z naszych modeli i stworzyć ją od podstaw dostosowaną do twoich oczekiwań, tworząc tak w zasadzie nowy model, specjalnie dla ciebie! Usługa jest zupełnie darmowa a sukienki mogą zostać zwrócone pomimo zmian.

  • Możemy zmienić dla ciebie długość całkowitą czy długość rękawa
  • Możemy stworzyć twoją sukienkę z dołu jednego z modeli i góry drugiego z modeli

  • Możemy pozbyć się lub dodać ważne dla ciebie elementy takie jak gumka w pasie, gumki na rękawach, falbanki czy asymetryczną spódnicę.

  • Możemy uszyć dany fason sukienki w każdym innym wzorze czy kolorze dostępnym na naszej stronie

To naprawdę proste, wystarczy się z nami skontaktować i dogadać co do szczegółów. Preferujemy kontakt telefoniczny, w ten sposób najszybciej się dogadamy. (+48 606 355 921)(10-22/7dni)

To właśnie jest nasz pierwszy sekret wyjątkowego wizerunku który odróżnia nas od zwykłych sklepów internetowych z ubraniami i który sprawi, że zawsze będziesz zadowolona z zakupu sukienki właśnie w naszym sklepie.

DOSTOSOWYWANIE POD WYMIARY

Z reguły źle dopasowana sukienka oznacza brak efektu “wow”.
Jeśli boisz się, że jakaś sukienka nie będzie na tobie dobrze leżeć lub ciężko jest ci znaleźć ubrania które dobrze na ciebie pasują przez niestandartowe proporcje takie jak wyjątkowo duży wzrost czy wyjątkowo duże piersi w stosunku do reszty ciała to w naszej firmie mamy dla ciebie rozwiązanie!

  • Możemy dostosować sukienkę do wymiarów twoich lub twojej sukienki która dobrze na tobie leży.
  • Możemy podpowiedzieć ci w jakiego typu sukience najlepiej zaprezentuje się twój typ sylwetki.

  • Możemy edytować każdy wymiar w każdym naszym modelu.

Wystarczy że przy zamówieniu podasz nam twoje wymiary czy też jaki wymiar chciałabyś zmienić w twojej sukience a my dopasujemy ją do twojej figury!

Możesz równiez skontaktować się z nami telefonicznie, w ten sposób najskuteczniej się dogadamy! (+48 606 355 921)(10-22/7dni)
Ty, jako kobieta która chce wyglądać najlepiej jak to tylko możliwe przy każdej okazji na pewno w pełni zdajesz sobie sprawę z tego jak duże znaczenie ma dopasowanie ubrania do twoich kobiecych kształtów.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w krawiectwie jesteśmy w stanie, nawet na odległość przy użyciu odpowiednich informacji dopasować do ciebie nasze sukienki! To jest nasz drugi sekret wyjatkowego wizerunku dzięki któremu niesamowicie zaprezentujesz się przy każdej okazji. 

Jakie korzyści zapewnia jeszcze nasza oferta?

  • Zapewniamy dobry, szybki i bardzo przyjazny kontakt. Klientki są dla nas najważniejsze i jesteśmy dla was w stanie zrobić naprawdę wiele!

  • Dajmy możliwość bezproblemowego zwrotu, bądź oddania sukienki do poprawy do aż 30 dni i bezpłatną wysyłkę.

  • Gwarantujemy wysoką jakość materiału i wykonania, dzięki czemu nasze sukienki będą dobrze i długo ci służyć.

Nowości